(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 21:15

Coche Talbot Solara

(Nr 2753916)
Coche Talbot Solara

Marka i model:

Talbot Solara

Waga w kg (łączna):

1100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 311.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 €

ID firmy: 782676
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-05-2018, 12:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-28 do 2018-06-15

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-06-15, 12:16

Opis oferty:

Para que la oferta tenga validez, el vehículo debe de arrancar por sus propios medios y no estar accidentado. Los lugares de carga y descarga deben de ser accesibles para portavehículos de 22 metros de longitud.

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się niekiedy, jak nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Valencia, 46007, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zaragoza, Hiszpania

Termin elastyczny