(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cochecito x 1, Parque infantil x 1, Sillita infantil x 1 (Nr 7596141)

Cochecito x 1, Parque infantil x 1, Sillita infantil x 1
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Cochecito
120 x 50 x 150 cm *
15 kg *
1
Parque infantil
Wpisane wymiary
100 x 100 x 120 cm
Wpisana waga
7 kg
1
Sillita infantil
50 x 50 x 80 cm *
7 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
29 kg
Dystans
423 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Algeciras

Od 25 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Maroko, Préfecture D'arrondissements De Casablanca-Anfa عمالة مقاطعات الدار البيضاء أنفا, Casablanca ⵜⵉⴳⵎⵉ ⵜⵓⵎⵍⵉⵍⵜ الدار البيضاء

Od 3 maj 2021 do 4 maj 2021


Transport mebli

Transport mebli

 Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ nieprawidłowości na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od  zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

W pierwszym etapie, jeśli transportujemy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie  na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.