(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-01 20:05

Coffe machine

(Nr 2651136)
Coffe machine

Długość [m]:

0.30

Szerokość [m]:

0.45

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 234.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić 2 typy: urządzenia elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Gdy zlecasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne osłonięcie sprzętu. W momencie, gdy chcesz przewieźć wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uchronić się od uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Lodówki należy rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, powinno się wyjąć i popakować odrębnie. W przypadku transportu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, wagi i działania artykułu AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 złotych.

Adres i termin nadania

Grantham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Preston, Wielka Brytania

Termin elastyczny