(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-11-17 17:55

Coffee Machine

(Nr 2162325)
Coffee Machine

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.46

Wysokość [m]:

0.58

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 3764.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na 2 typy: urządzenia elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Kiedy zlecasz przewóz urządzeń AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o należyte osłonięcie sprzętu. W momencie, gdy planujesz przewieźć wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

    Zamrażarki powinno się rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, wypada zdemontować i zapakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, wagi oraz działania wyposażenia AGD. Innym elementem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Londyn, HA0, Wielka Brytania

21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kazań, Rosja

Termin elastyczny