Colchón cama matrimonio (Nr 7914303)

Colchón cama matrimonio
Sztuk
Colchón cama matrimonio
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
815 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Ibiza

Od 13 gru 2021 do 15 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Sevilla

Od 16 gru 2021 do 19 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego mienia.