Colchon IKEA 160x200 (Nr 6561813)

Długość [m]:

2.01

Szerokość [m]:

1.62

Wysokość [m]:

0.33

Waga w kg (łączna):

53

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1559.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Waloński, Waterloo

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal aukcyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę aktualnych zamówień i gwarantuje firmom transportowym szeroki dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Żeby skorzystać z giełdy przewozowej, należy utworzyć konto – opcja ta jest całkowicie za darmo. W dalszej kolejności trzeba dołączyć swoje ogłoszenie (w przypadku, kiedy jesteś zlecającym transport) lub znaleźć ofertę na interesującej cię trasie (kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Giełda Clicktrans.pl firmom transportowym daje wgląd do kilkudziesięciu tysięcy ofert w Polsce i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - szansę zademonstrowania swojej paczki setką firm transportowym, które w lot przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki można znaleźć na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie przewozowej znajdziemy zlecenia przewozowe dla wielorakiego gatunku ładunków. Osoby zlecające transport mają możliwość zlecić transport w ramach wielu kategorii, przykładowo: meble, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, łodzie, rolnicze maszyny, przyczepy, rowery, quady, skutery śnieżne, samoloty, palety, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, stoły bilardowe, łodzie motorowe, kajaki, zwierzęta jak i dużo innych. Do wziętych kategorii ofert transportowych są zaliczane: przewóz motocykli, przewóz mebli, jaki i giełda przeprowadzek. Pokaźną większość zlecanych ofert stanowią oferty przewozowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 t.