Colchon y canapé de 150x190 y tele 55 pulgadas (Nr 6743204)

Colchon y canapé de 150x190 y tele 55 pulgadas

Waga w kg (łączna):

70

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 2435.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Sabadell

26 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

1 gru 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego majątku.