(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 21:12

Colcion (Nr 3008360)

Colcion

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

135

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1075.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Huelva

2 sie 2018

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Es

9 sie 2018