(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-04 22:06

comoda

(Nr 1827212)
comoda

Dystans: 206.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety służą do transportu ładunków różnego rodzajutworzą platformę, na której bezproblemowo można przetransportować mniejsze opakowania i rzeczey. Transport paletowy to przeważnie wykorzystywana metoda przewozu cięższych ładunków. Dzięki paletom głównie przewozi się pakunki powyżej 70 kg – bramki metalowe, skrzynki, materiały budowlane, itd. Aby precyzyjnie oszacować koszt przewozu palet, dobrą praktyką jest skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a otrzymamy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie na paletach. W szacowaniu kosztów transportu istotne znaczenie ma liczba palet, waga ładunku i typ transportowanych przedmiotów. Ładunki paletowe wynoszonedzięki wózkom widłowym.


Europalety i pozostałe rodzaje palet


Przy przewozie paletowym góruje europaleta, nazywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta posiada rozmiary 800x1200x150 milimetrów oraz jest wyprodukowana z drewna. W przewozie przemysłowym wykorzystuje się również palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 milimetrów. Palety skierowane do przewozu w pojemnikach metalowych posiadają format 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym używa się za to palety spełniające normy CP. Palety wykonane z drewna ostatnio zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które posiadają okres przydatności do10-15 lat.


Koszt przewozu palet w kraju
Średnia cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 i to wychodzi 57 gr na kilometr.


Koszt transportu palet na trasach międzynarodowych


Transport palet na trasach międzynarodowych to przeciętny koszt 581 złotych, a to wychodzi 46 groszy na km.


Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny