(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-04 22:06

comoda

(Nr 1827212)
comoda

Dystans: 206.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem błędy na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, na przykład mokrą szmatką. Następnie należałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. łóżko, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny