(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-12-27 02:07

comoda

(Nr 2242896)
comoda

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 575.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

85 €

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 22:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-10 do 2018-01-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 85 €

Wiadomości:

90 €

ID firmy: 698436
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-12-2017, 16:07

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 90 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem błędy na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy transportujemy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo wilgotną ściereczką. Potem należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu pakunków, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Pego, Hiszpania

Od 2 sty 2018 do 3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Ordis, Hiszpania

Od 3 sty 2018 do 4 sty 2018