(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-16 17:38

Completo de placas solares

(Nr 2160276)
Completo de placas solares

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Dystans: 1736.00 km

Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu uzgodnić parę ważnych tematów.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych paczek czy też ładunków sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu starczy otwarta naczepa. Gdy pragniemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie właściwych certyfikatów, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po ustaleniu swoich warunków, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Antwerpia, 2030, Belgia

Od 17 lis 2017 do 20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Riba-roja de Túria, 46190, Hiszpania

Od 22 lis 2017 do 23 lis 2017