(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-07-14 12:02

Computer

(Nr 1905653)
Computer

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

20.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 2178.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi należycie ochronić sprzęt, żeby ustrzec się zniszczeń, rys jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona głównie od gabarytu jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu wyładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga należytych koncesji jak i specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem około 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń i sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za jeden kilometr na trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do Anglii będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Hajnówka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chester, Wielka Brytania

Termin elastyczny