(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-30 08:54

Cross dla dziecka

(Nr 1818240)
Cross dla dziecka

Dystans: 311.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2017, 10:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-01 do 2017-06-02

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek czwartek-piątek, dostawa wtorek.

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często cenne towary, które wydają się całkiem ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - niemniej jednak jedynie złudnie. Należycie przymocowany pojazd na pewno przetrzyma transport bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, niezbędne cztery pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko 2, bowiem mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach auta oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Jawiszowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Magdalenka, Polska

Termin elastyczny