(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-30 08:54

Cross dla dziecka

(Nr 1818240)
Cross dla dziecka

Dystans: 311.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2017, 10:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-01 do 2017-06-02

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek czwartek-piątek, dostawa wtorek.

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wydają się stosunkowo nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - jednakże tylko złudnie. Poprawnie umocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, potrzebne są 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie 2, ponieważ posiadają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie drogi, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta oraz między przewożonymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i często nie blokują całego miejsca w aucie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Jawiszowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Magdalenka, Polska

Termin elastyczny