(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Dzieła sztuki Dodano: 2018-01-26 21:44

cuadro

(Nr 2324760)
cuadro

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

15

Waga w kg (łączna):

2.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

fragil, cristal.

Opakowanie ładunku:

caja de carton

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Dzieła sztuki

    Przewóz dzieł sztuki bywa zagadnieniem, któremu trzeba poświęcić dużo uwagi, ze względu na fakt, że są to najczęściej przedmioty o znacznej wartości, czy to finansowej, czy sentymentalnej.

    Gdy chcemy zlecić tego rodzaju transport w giełdzie transportowej Clicktrans, wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności”. Masz wówczas przekonanie, że paczka zostanie zauważona przez firmę transportową. Kiedy potrzebujesz, żeby firma transportowa spakowała obraz czy posąg, dodaj taką wiadomość w okienku „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, nie ma przeszkód także ustalić to, wymieniając się z firmami transportowymi wiadomościami pod ofertą.

    Gdy chcesz sam spakować rzeźbę do transportu, pamiętaj o paru kluczowych radach. Folia bąbelkowa jest w sam raz do ochronienia powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli pakujesz nią malowidło, folia stretch nie powinna przywierać do pomalowanej powierzchni, wypadałoby przedtem zabezpieczyć płótno w inną, delikatniejszą powłokę, na przykład w pościel. Gdy starasz się przetransportować dzieło w pudełku czy skrzyni, koniecznie wypełnij puste przestrzenie między obrazem a ściankami skrzyni. Warto do tego użyć specjalne styropiany lub plastikowe wypełniacze, często sprawdzą się również, pogniecione skrawki papieru, na przykład magazynów. Najważniejsze jest, aby opakowanie było zaledwie nieznacznie większe niż transportowane dzieło sztuki, żeby uniknąć poruszania się w środku paczki.

    Cena transportu rzeźby często zdarza się, że jest zadziwiająco mała. Wykonany w portalu Clicktrans przewóz pokaźnego obrazu na trasie z Krakowa do Warszawy odbył się za jedyne 100 zł.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kalifornia, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny