(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Dzieła sztuki Dodano: 2018-01-26 21:44

cuadro

(Nr 2324760)
cuadro

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

15

Waga w kg (łączna):

2.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

fragil, cristal.

Opakowanie ładunku:

caja de carton

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Dzieła sztuki

           Przewóz dzieł sztuki jest problemem, któremu trzeba poświęcić dużo zainteresowania, gdyż są to z reguły rzeczy o wielkiej wartości, czy to materialnej, czy sentymentalnej.

            Aby zlecić tego rodzaju transport w serwisie Clicktrans, zaznacz opcję „Specjalnej ostrożności”. Masz wówczas przekonanie, iż przesyłka zostanie objęta odpowiednią troską przez firmę transportową. Gdy potrzebujesz, żeby firma transportowa spakowała pejzaż czy rzeźbę, dodaj taką wiadomość w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, nie ma przeszkód również uzgodnić to, wymieniając się z firmami transportowymi wiadomościami pod ofertą.

            Kiedy chcesz sam spakować dzieło sztuki do przewozu, nie zapomnij o garści istotnych podpowiedziach. Folia stretch jest perfekcyjna do ochronienia z zewnątrz przedmiotu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kiedy zawijasz nią malowidło, folia bąbelkowa nie powinna dotykać do farby, dobrze jest przedtem zabezpieczyć płótno w inną, nieklejącą powłokę, przykładowo w prześcieradło. Gdy chcesz przewieźć przedmiot w pudle lub skrzyni, bezwzględnie wypełnij puste przestrzenie między rzeźbą a przegrodami kartonu. Można do tego zastosować profesjonalne bloki styropianowe lub sztuczne wypełniacze, ale sprawdzą się także, pomięte kawałki papieru, przykładowo gazet. Istotne jest, żeby pudło było jedynie trochę większe niż przewożone dzieło sztuki, żeby uniknąć przesuwania się w obrębie paczki.

            Cena przewozu dzieła sztuki często zdarza się, że jest zdumiewająco niska. Zrealizowany w serwisie Clicktrans transport dużego malowidła na trasie z Krakowa do Warszawy odbył się za niecałe 100 złotych.

 

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kalifornia, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny