Cuadros sin marco, esculturas, y libros x 12 (Nr 7962436)

Cuadros sin marco, esculturas, y libros x 12
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Cuadros sin marco, esculturas, y libros
150 x 200 x 150 cm
30 kg
12
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
360 kg
Dystans
0 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wenezuela, Dystrykt Federalny, Caracas

12 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, La Coruña

Od 15 wrz 2021 do 15 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Dzieła sztuki

           Przewóz dzieł sztuki jest tematem, któremu powinno się poświęcić dużo zainteresowania, gdyż są to z reguły rzeczy o niemałej wartości, czy to pieniężnej, czy uczuciowej.

            Żeby znaleźć tego rodzaju transport w serwisie Clicktrans, zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności”. Masz wtedy przeświadczenie, że paczka zostanie objęta odpowiednią troską przez firmę transportową. Jeśli chcesz, żeby firma przewozowa zapakowała malowidło lub rzeźbę, umieść taką wiadomość w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, możesz także ustalić to, wymieniając się z firmami transportowymi wiadomościami pod ofertą.

            Jeżeli możesz sam opakować obraz do transportu, nie zapomnij o paru najważniejszych wskazówkach. Folia stretch jest w sam raz do osłonięcia z zewnątrz przedmiotu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gdy pakujesz nią malowidło, folia stretch nie powinna dotykać do farby, wypadałoby wcześniej zawinąć malunek w inną, nieklejącą dzianinę, przykładowo w prześcieradło. Jeśli chcesz przewieźć rzecz w pudle czy kartonie, obowiązkowo zapełnij puste przestrzenie między rzeźbą a ściankami skrzyni. Świetnym pomysłem jest do tego użyć profesjonalne bloki styropianowe lub sztuczne napełniacze, jednak nadadzą się także, pogniecione kawałki papieru, przykładowo magazynów. Najważniejsze jest, żeby opakowanie było tylko trochę większe niż transportowane dzieło sztuki, żeby uniknąć poruszania się w środku pakunku.

            Cena przewozu obrazu często zdarza się, że jest zdumiewająco niewysoka. Wykonany w portalu Clicktrans transport wielkiego płótna na trasie Warszawa – Kraków odbył się za równe 100 PLN.