(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cubierta piscina (Nr 5999833)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

60

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 795.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Chiclana De La Frontera

28 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Sagunt / Sagunto

2 paź 2020


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy wyłącznie grabi czy węży ogrodowych. Myśląc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz krzeseł, posągów. Są to zwykle duże elementy oraz są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w gruncie rzeczy każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy zwykle nie jest zamknięty w paczkach, więc opłaca się go właściwie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przesuwał się i nie zarysował oraz nie uszkodził pozostałych elementów umieszczonych w aucie, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Gdy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie możemy sami go przewieźć, wtedy dobrą praktyką jest zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Kiedy chcemy zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę przedmiotów którą chcemy przewieźć. Im skrupulatniej opiszemy taką przesyłkę tym firmy transportowe dokładniej podadzą cenę transportu. Cena transportu narzędzi ogrodowych głównie zależy od odległości do pokonania oraz wielkości przesyłki. Na ogół po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, należy zaczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto wstrzymać się chodź dzień, żeby uzbierać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wtedy zostaje tylko wybrać zlecenie najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.