(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ćwiartka samochodu pas tylny drzwi (cześci samochodowe (Nr 3888207)

Ćwiartka samochodu pas tylny drzwi (cześci samochodowe

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 280.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 12 lut 2019 do 13 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Wola Gołkowska

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi dostatecznie dobrze zabezpieczyć sprzęt, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zarysowań i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona zazwyczaj od wielkości jak i ciężaru urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Z reguły przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych certyfikatów jak również dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem blisko 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu za granicą

Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu na jeden km przy trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy blisko 0,23 zł/km. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.