(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Część samochodowa (Nr 6574238)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Część samochodowa
120 x 50 x 50 cm
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
685 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 18 wrz 2020 do 24 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Rojewo

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).