(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Część samochodowa (Nr 7085363) Pilne

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Część samochodowa
120 x 120 x 150 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
715 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Piła

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).