Część samochodowa (Nr 7558193)

Część samochodowa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Część samochodowa
60 x 60 x 60 cm
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
1643 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 10 mar 2021 do 31 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Skawina

Od 10 mar 2021 do 31 gru 2021


Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu paczki, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).