(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Część samochodowa (Nr 8085089)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Część samochodowa
60 x 60 x 60 cm
90 kg
1
Łączna waga:
90 kg
Dystans
296 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Zgierz

Od 11 paź 2021 do 17 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Grodków

Od 12 paź 2021 do 17 paź 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, warto wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).