(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Część samochodowa x 2 (Nr 8269872)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Część samochodowa
140 x 120 x 10 cm
5 kg
1
Część samochodowa
160 x 40 x 60 cm
5 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
603 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Szybkie zlecenie

To zlecenie realizuje:

ID firmy: 2381207

Cena: 220 zł brutto

Nadanie: Od 6 sty 2022 do 9 sty 2022
Dostawa: 12 sty 2022

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Od 6 sty 2022 do 9 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Tyczyn

12 sty 2022


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).