(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-27 19:26

Czesc samochodowe (Nr 2756264)

Czesc samochodowe

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

130

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 231.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Lubomierz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dziećmarów, 48-120, Polska

Termin elastyczny