(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Części do samochodu - paleta 190cm x 80cm x 145cm wysokość (Nr 5415838)

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

145

Waga w kg (łączna):

150

Liczba sztuk:

1

Dystans: 361.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Rakowiec

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Opoczno

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis licytacyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę bieżących zleceń i gwarantuje firmom przewozowym odpowiedni dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Kiedy chcemy użyć giełdy przewozowej, wystarczy dokonać rejestracji – opcja ta jest absolutnie darmowa. W dalszej kolejności należy dodać swoje ogłoszenie (w momencie, gdy jesteś zlecającym przewóz) lub poszukać zlecenia na wyznaczonej trasie (gdy jesteś firmą transportową).

Jakie korzyści daje Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl firmom transportowym umożliwia wgląd do wielu tysięcy ogłoszeń w Polsce jak i w Unii Europejskiej, a zleceniodawcom - sposobność zaprezentowania swoich rzeczy tysiącom firm transportowym, które w lot wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdziemy zlecenia transportowe dla wszelkiego gatunku ładunków. Osoby zlecające transport mogą zgłosić przewóz w ramach następujących kategorii, na przykład: przeprowadzki, motocykle i skutery, pojazdy inne, paczki, łodzie, rolnicze maszyny, przyczepy, rowery, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, zwierzęta jak i dużo innych. Do wziętych kategorii zleceń przewozowych są zaliczane: przewóz samochodów, przewóz mebli oraz giełda przeprowadzek. Znakomitą większość zlecanych ogłoszeń stanowią zlecenia przewozowe na busa, czyli zlecenia przewozowe do 3,5 tony.