(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-01-25 16:28

czesci samochodowe

(Nr 2320688)
czesci samochodowe

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

1.20

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

2700.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 609.00 km

Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal aukcyjny dotyczący usług przewozowych. Giełda transportowa stanowi bazę aktualnych zleceń i gwarantuje firmom przewozowym należyty dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Gdy planujemy użyć giełdy transportowej, należy założyć konto – opcja ta jest całkowicie za darmo. Następnie powinno się dodać swoje ogłoszenie (w przypadku, kiedy jesteś zlecającym transport) lub wyszukać zlecenia na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś firmą transportową).

Jakie korzyści daje Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl firmom transportowym daje wgląd do kilkudziesięciu tysięcy zleceń w Polsce jak i w Unii Europejskiej, a zleceniodawcom - sposobność pokazania swoich rzeczy setką firm transportowym, które ekspresowo oszacują cenę przewozu.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie transportowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się oferty transportowe dla przeróżnego rodzaju ładunków. Zleceniodawcy mogą wystawić przewóz w ramach następujących kategorii, przykładowo: meble, motocykle i skutery, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy kempingowe, rowery, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, palety, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt sportowy, sprzęt biurowy, antyki, dzieła sztuki, łodzie motorowe, kajaki, pasażerowie jak i dużo innych. Do najpopularniejszych kategorii ofert przewozowych zaliczają się: transport motocykli, przewóz mebli, jak również giełda przeprowadzek. Znaczną większość wystawionych przesyłek są zlecenia transportowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 t.

Adres i termin nadania

Ustrzyki Dolne, 38-700, Polska

Od 26 sty 2018 do 29 sty 2018

Adres i termin dostawy

Gemünden am Main, 97737, Niemcy

Termin elastyczny