Części samochodowe Grecja Warszawa (Nr 6474076)

Części samochodowe Grecja Warszawa

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2317.00 km

Adres i termin nadania

Grecja, Attyka, Ateny

Od 22 wrz 2020 do 23 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia niewielki towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej powierzchni, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 t. i inne maszyny spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i wielkość. Wypada również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać pakunek. Kluczowa jest również informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy również załadunek i rozładunek. Istotny może być również czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.