(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-26 13:28

cześci samochodowe luzem, 2-3 koła, most tylni, półośki, wał

(Nr 2242200)
cześci samochodowe luzem, 2-3 koła, most tylni, półośki, wał

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 448.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kębliny, 95-001, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przecław, 72-005, Polska

Termin elastyczny