(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

części samochodowe (silniki) waga ok 18 ton (Nr 7493454)

części samochodowe (silniki) waga ok 18 ton
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
części samochodowe (silniki) waga ok 18 ton
1300 x 180 x 150 cm
18000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
18000 kg
Dystans
2453 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Irlandia Północna, Belfast

Od 17 mar 2021 do 26 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Od 31 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga w szczególności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować parę decydujących kwestii.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, trzeba by sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych certyfikatów, na dodatek w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich kryteriów, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich stawek.