(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

części zawieszenia ,felga, 2x błotnik , lampa -> zapakowane w kartony (Nr 4143570)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

5

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1248.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 30 mar 2019 do 6 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Koblencja

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).