(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Czyszczarka (Nr 4597357)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

220.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 395.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Smętowo Graniczne

Od 24 cze 2019 do 25 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Skwierzyna

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien porządnie zabezpieczyć maszynę, żeby uniknąć uszkodzeń, zarysowań oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu jest związana głównie od gabarytu i ciężaru przedmiotu oraz od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Nierzadko transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych uprawień jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.