(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Czyszczarka (Nr 6334245)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

220

Dystans: 558.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Smętowo Graniczne

Od 16 lip 2020 do 17 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Zabłudów

18 lip 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien porządnie zabezpieczyć maszynę, żeby uniknąć zniszczeń, otarć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

Cena przewozu urządzeń i sprzętu jest zależna przede wszystkim od wymiarów jak i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Na co dzień transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych uprawień jak również specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z kosztem blisko 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu na jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Anglii będzie kosztował prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.