(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Czyszczarka (Nr 6523118)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

320

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 588.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Smętowo Graniczne

8 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Gorzeszów

Od 9 wrz 2020 do 10 wrz 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien rzetelnie ochronić urządzenie, żeby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn i sprzętu będzie uzależniona często od wymiarów i ciężaru maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do miejsca rozładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych uprawień jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – UK kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy prawie 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn wydamy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.