(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Czyszczarka (Nr 6523124)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

220

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 249.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Smętowo Graniczne

Od 8 wrz 2020 do 9 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Łobez

Od 10 wrz 2020 do 11 wrz 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi stosownie osłonić urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu są spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie uzależniona często od wymiarów i wagi urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Głównie transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych zaświadczeń jak również profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Cena transportu maszyn i sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu za jeden km na trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 PLN. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował niecałe 0,23 zł/km. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport maszyn poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.