(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Czyszczarka (Nr 6558536)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

300

Dystans: 459.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Smętowo Graniczne

Od 17 wrz 2020 do 18 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Sienno

Od 18 wrz 2020 do 19 wrz 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi odpowiednio ochronić maszynę, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadrapań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie uzależniona głównie od wymiarów i ciężaru urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Często przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich koncesji jak i specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Głównymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu na jeden km na trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 zł. Orientacyjnie np., transport spawarki do Anglii zapłacimy niecałe 0,23 zł/km. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.