(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-24 08:18

d- 26676 do Słupsk + Radziejowice ADR kl 3, 13,6 m (Nr 2743440)

d- 26676 do Słupsk + Radziejowice ADR kl 3, 13,6 m

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.75

Waga w kg (łączna):

24000.00

Dystans: 953.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka newralgicznych rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, trzeba by uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Gdy chcemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych świadectw, w dodatku w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, a olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Rastede, 26180, Niemcy

28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Radziejowice, 96-325, Polska

30 maj 2018