(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Dachdeckeraufzug , Fa. Böcker , - Trailer 9,60 m Länge -1450 kg , bis Malaga Hafen zum Export (Nr 5183602)

Długość [m]:

9.60

Szerokość [m]:

1.80

Wysokość [m]:

2.40

Waga w kg (łączna):

1450

Budżet zlecenia [€]:

1200

Dystans: 2461.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Gangkofen

Od 8 lis 2019 do 15 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny przewozu naczepy, istotne znaczenie mają wielkość, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również data wykonania transportu. Przedstawienie dokładnych wymiarów przyczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest poruszająca się (posiada działające koła). Wśród transportowanych naczep znajdują się naczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Przykładowo, za przewóz przyczepki do przewozu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono w przybliżeniu 640 zł (co umożliwiło oszczędność blisko 463 złotych w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła szacunkowo 450 PLN (co pozwoliło na oszczędność blisko 326 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 złotych.

Czynnikami, które mają wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, ciężar i sprawność naczepy. W ,momencie jeśli firmy przewozowe traktują przyczepę jako doładunek, to cena przewozu jest tańsza.