(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-03 21:50

dacia logan 1400cc

(Nr 2005820)
dacia  logan  1400cc

Marka i model:

DACIA LOGAN

Waga w kg:

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1758.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się często, kiedy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Berno, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Santiago de Compostela, Hiszpania

Termin elastyczny