(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-30 14:34

Daewoo Lanos

(Nr 1760754)

Marka i model:

Daewoo Lanos

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1066.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, szukam okazyjnego transportu auta do Polski. Auto niewiele warte dlatego budżet transportu to 500zl. Chodzi o transport "przy okazji".

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada nie zapominać także, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Skalmstrup, Randers, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

48-314 Pakosławice, Polska

Termin elastyczny