(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-11 11:51

Daewoo sedan 1422kg, wymiary: 477 cm (D) x 182 cm (S) x 144 cm (W), Miejsce dostawy: DOWOLNE w PL* (czytaj opis)

(Nr 1725838)
Daewoo sedan 1422kg, wymiary: 477 cm (D) x 182 cm (S) x 144 cm (W), Miejsce dostawy: DOWOLNE w PL* (czytaj opis)

Marka i model:

Daewoo Leganza

Waga w kg (łączna):

1422.00

Dystans: 1153.00 km

Informacje dodatkowe:

Dostawa w okolice Opola, ale niekoniecznie, w przypadku gdyby usługobiorca miał nadrabiać drogi i wiązałoby się to z wyższą ceną za transport. W tych okolicznościach miejsce dostawy do uzgodnienia. Zatem składając ofertę, proszę podać następujące informacje: 1. miejsce docelowe podróży usługodawcy, 2. miejsce przekroczenia granicy DE-PL. Informacje te pozwolą ustalić najbardziej optymalne miejsce przekazania samochodu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Aalst, 9300;9308;9310;, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opole, Polska

Termin elastyczny