(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-10 00:38

Daewoo sedan 1422kg, wymiary: 477 cm (D) x 182 cm (S) x 144 cm (W), Miejsce dostawy: DOWOLNE w PL* (czytaj opis)

(Nr 1781550)
Daewoo sedan 1422kg, wymiary: 477 cm (D) x 182 cm (S) x 144 cm (W), Miejsce dostawy: DOWOLNE w PL* (czytaj opis)

Marka i model:

Daewoo Leganza

Waga w kg:

1422.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Dostawa w okolice Opola, ale niekoniecznie, w przypadku gdyby usługobiorca miał nadrabiać drogi i wiązałoby się to z wyższą ceną za transport. W tych okolicznościach miejsce dostawy do uzgodnienia. Zatem składając ofertę, proszę podać następujące informacje: 1. miejsce docelowe podróży usługodawcy, 2. miejsce przekroczenia granicy DE-PL. Informacje te pozwolą ustalić najbardziej optymalne miejsce przekazania samochodu. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PONADTO informuję żę: Termin odbioru i dostawy jest całkowicie elastyczny. Czekam po prostu na dobrą okazję, która ma miejsce wtedy, gdy przewoźnik staje przed dylematem: jechać "na pusto", czy wziąść ładunek w zamian za koszt paliwa. Tak więc dobra okazja w mojej ocenie to taka, która odpowiada mniej więcej kwocie jaką należałoby wydać na paliwo, aby wrócić autem na kołach. Dlatego też oferta jest elastyczna czasowo i destynacyjnie - w odniesieniu do miejsca przeznaczenia przewożonego pojazdu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Powinno się pamiętać także, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Aalst, 9300;9308;9310;, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opole, Polska

Termin elastyczny