(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-10 00:38

Daewoo sedan 1422kg, wymiary: 477 cm (D) x 182 cm (S) x 144 cm (W), Miejsce dostawy: DOWOLNE w PL* (czytaj opis)

(Nr 1781550)
Daewoo sedan 1422kg, wymiary: 477 cm (D) x 182 cm (S) x 144 cm (W), Miejsce dostawy: DOWOLNE w PL* (czytaj opis)

Marka i model:

Daewoo Leganza

Waga w kg:

1422.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Dostawa w okolice Opola, ale niekoniecznie, w przypadku gdyby usługobiorca miał nadrabiać drogi i wiązałoby się to z wyższą ceną za transport. W tych okolicznościach miejsce dostawy do uzgodnienia. Zatem składając ofertę, proszę podać następujące informacje: 1. miejsce docelowe podróży usługodawcy, 2. miejsce przekroczenia granicy DE-PL. Informacje te pozwolą ustalić najbardziej optymalne miejsce przekazania samochodu. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PONADTO informuję żę: Termin odbioru i dostawy jest całkowicie elastyczny. Czekam po prostu na dobrą okazję, która ma miejsce wtedy, gdy przewoźnik staje przed dylematem: jechać "na pusto", czy wziąść ładunek w zamian za koszt paliwa. Tak więc dobra okazja w mojej ocenie to taka, która odpowiada mniej więcej kwocie jaką należałoby wydać na paliwo, aby wrócić autem na kołach. Dlatego też oferta jest elastyczna czasowo i destynacyjnie - w odniesieniu do miejsca przeznaczenia przewożonego pojazdu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się niekiedy, gdy kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Wypada pamiętać również, właściwa waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Aalst, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opole, Polska

Termin elastyczny