(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-29 16:22

DAF XF 106 - CIĄGNIK SIODŁOWY !

(Nr 2332076)
DAF XF 106 - CIĄGNIK SIODŁOWY !

Marka i model:

DAF XF 106 - CIĄGNIK SIODŁOWY

Waga w kg (łączna):

8000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1702.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Atna, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opole, 46-020, Polska

Termin elastyczny