Damenfahrrad (Nr 7983597)

Damenfahrrad
Waga
Sztuk
Damenfahrrad
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
2290 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Wentorf Bei Hamburg

Od 11 paź 2021 do 25 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, El Verger

Od 8 lis 2021 do 30 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowiutki rower należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania czy też kupić taki karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się odkręcić i ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie ulokować w osobnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu należy zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw ochraniających rower.

Koszt przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.