(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-08 20:24

datsun 620 pick up

(Nr 2017655)

Marka i model:

datsun 620

Waga w kg:

900.00

Budżet zlecenia [€]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3091.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba pamiętać także, rzeczywista masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Σπάτα, 19004, Grecja

18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

25 wrz 2017