(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-29 00:03

De conil de la frontera a La Coruña

(Nr 1467702)
De conil de la frontera a La Coruña

Marka i model:

Kawasaki kx85

Waga w kg:

70.00

Budżet zlecenia [€]:

80

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1063.00 km

Informacje dodatkowe:

Moto pequeña . Ligera. 2 tiempos tamaño niño

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często drogie ładunki, które wyglądają na dość niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - niemniej jednak tylko na pozór. Odpowiednio umocowany motocykl na pewno przetrwa transport bez żadnej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem 2, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice udaremniające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie blokują większość miejsca w aucie.

     Warto zawsze dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Conil de la Frontera, 11140

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, La Coruña, 15181

Termin elastyczny