(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

deposito de agua (Nr 6074216)

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

38

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

25

Dystans: 308.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Region Murcji, Blanca

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Nívar

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie dotyczy tylko grabi czy grilli ogrodowych. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz krzeseł, rzeźb. Są to głównie spore rzeczy jak i są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić w praktyce każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest upakowany w pudłach, więc należy go właściwie zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie zniszczył innych pakunków przewożonych w aucie, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

W momencie, gdy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie sami go przewieźć, wówczas można udać się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. Kiedy chcemy zamówić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: trasę, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę rzeczy jaką planujemy przewieźć. Im szczegółowiej opiszemy taką przesyłkę tym firmy przewozowe dokładniej podadzą cenę przewozu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od odcinka do przejechania oraz rozmiarów paczki. Na ogół po wystawieniu zlecenia w portalu, wystarczy poczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto zaczekać chodź dzień, żeby zebrać pełną bazę wycen od przewoźników. Wtedy zostaje tylko upatrzeć zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.