der Umzug soll in 2 Fasen statt finden (Nr 6563661)

der Umzug soll in 2 Fasen statt finden

Waga w kg (łączna):

3000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 1358.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Cabrils

Od 17 paź 2020 do 24 paź 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Übach-Palenberg

Od 26 paź 2020 do 31 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.