(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-29 14:46

Derbi gp1 open 50cc

(Nr 2121810)
Derbi gp1 open 50cc

Marka i model:

Derbi gp1 open 50cc

Waga w kg:

103.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 402.00 km

Informacje dodatkowe:

Comparar envío desde bermeo y Bilbao por favor, gracias.

Oferty od Przewoźników (0)

180 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 00:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle drogie towary, które wydają się dość ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - aczkolwiek tylko na pozór. Prawidłowo przymocowany jednoślad w 100% przetrwa drogę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne cztery liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą wyłącznie 2, gdyż posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Ważne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i często nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Bilbao, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny