(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-26 13:36

Derbi terra 125

(Nr 2116401)
Derbi terra 125

Marka i model:

Derbi terra 125

Waga w kg:

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1955.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 16:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-12-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie, chętnie podejmę się transportu ładunku, wystawiam fakturę VAT lub paragon, posiadam ubezpieczenie OCP na sumę 100tys. euro, również od rabunku. Oferuję szybki, bezpieczny i bezpośredni transport bez pośredników i przeładunku. Zaproponowany termin jest pierwszym możliwym do realizacji zlecenia, jesteśmy regularnie co tydzień w Italii i możemy dostosowywać się do Państwa terminów. Pozdrawiam Tomek

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to często wartościowe towary, które wydają się dosyć trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - jednak jedynie złudnie. Właściwie zamocowany pojazd na pewno przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, niezbędne 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą wyłącznie 2, ponieważ posiadają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Legnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cagliari, Cagliari, Włochy

Termin elastyczny