(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-26 16:29

Deski (Nr 2417712)

Deski

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Pakiety drewna w postaci desek

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 63.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga głównie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę najważniejszych kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, należałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Kobierno, 63-714, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tłokinia Wielka, 62-860, Polska

Termin elastyczny