(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Deski Drzewo na budowe 8m3 (Nr 5579103)

Deski Drzewo na budowe 8m3

Waga w kg (łączna):

4200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 224.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Lisia Góra

Od 16 gru 2019 do 15 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jasienica

Od 16 gru 2019 do 15 sty 2020


Transport wywrotką

        W momencie kiedy poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.

            Wywrotka to model pojazdu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść prawie 32 tony.

            Aby uzyskać ciekawą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport kosztował 900 złotych mniej, niż zwykła stawka.